Polityka zwrotów

Jesteśmy firmą zorientowaną na klienta i staramy się dostarczać produkty najwyższej jakości z bezproblemową obsługą. Mimo to czasami coś się dzieje, więc jeśli coś jest nie tak z otrzymanym przedmiotem, zrobimy co w naszej mocy, aby to naprawić i być usatysfakcjonowanym.

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, skontaktuj się z nami w ciągu 2 tygodni od otrzymania zamówienia pod adresem imatikania@gmail.comJeśli odkryłeś naszą winę, zrób zdjęcia wadliwego lub niewłaściwego przedmiotu wysłanego do Ciebie i dołącz je do pierwszego e-maila z wyjaśnieniem.

OSTRZEŻENIE: Produkty personalizowane są jedyne w swoim rodzaju i zostały wyprodukowane tylko dla Ciebie. W związku z tym nie możemy w żadnych okolicznościach wymienić ani zwrócić żadnych niestandardowych produktów, chyba że produkt ma wadę fabryczną. Jeśli po kilku zmianach nie spodobał Ci się niestandardowy projekt, masz możliwość zażądania częściowego zwrotu pieniędzy, opłata za niestandardowy projekt w wysokości 50 USD nie podlega zwrotowi. Nie zwracamy pieniędzy, jeśli nie podasz przyczyny zwrotu przedmiotu lub nie wyślesz go z powrotem bez uprzedniego kontaktu z nami.

Zwrot pieniędzy za zwrócone artykuły zostanie dokonany przy użyciu pierwotnej metody płatności użytej podczas składania zamówienia.

Proszę wziąć pod uwagę, że wszystkie koszty wysyłki związane ze zwrotem przedmiotu pozostają w gestii klienta.

Zwracany produkt nie może być używany i powinien zostać odesłany do nas w oryginalnym opakowaniu.

Aby uniknąć nieporozumień, prosimy o umieszczenie na opakowaniu napisu „ZWRACANY PRODUKT”.

Jeśli nadal masz dodatkowe pytania dotyczące zwrotu przedmiotu, skontaktuj się z nami pod adresem matikania@gmail.com